رابطه گل ها و خصوصیات شخصیتی شما !

بدون شکل علاقه به گل ها می تواند یکی از نقاط مشترک همه انسان ها باشد ، اما تا به حال به این فکر کرده اید که پشت ظاهر این گل های دوست داشتنی و زیبا معنا و مفهومی نهفته است ؟ و یا اینکه گل ها می توانند نمادی از ویژگی های شخصیتی شما باشند ؟ و یا بخوای ارسال گل به ایران داشته باشی؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید طبق برخی تحقیقات ، روانشناسان به این نتیجه رسیده اند که رابطه جالب و معناداری بین گل ها و خصوصیات شخصیتی افراد وجود دارد ، به این معنی که علاقه اشخاص به نوع خاصی از گل ها تا حدودی می تواند نشان دهنده خصوصیات و ویژگی های شخصیتی او باشد . اگر می خواهید پی به راز نهفته در این گل های زیبا ببرید با ادامه این بحث جذاب با آدا سورپرایز همراه باشید .

گل رز ، سرشار از احساس

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق گل رز هستید باید بدانید که فردی هستید سرشار از احساسات و مبنای تصمیمات شما نه بر پایه ی منطق ، بلکه بیشتر از روی احساس قلبیتان است . افرادی که عاشق گل رز هستند قطعاً عشقی عمیق در دل دارند 

گل بابونه ، مثبت اندیش و خوشبین

اگر شما از آن دسته طرفدارهای گل های چند پر و یا بابونه باشید می توان گفت فردی مثبت اندیش نسبت به زندگی و اتفاقات پیرامون خود هستید ، این ویژگی فوق العاده در وجود شما می تواند عاملی برای رسیدن به مؤفقیت های بیشتر در زندگی باشد . گل بابونه نمادیست از شادی .

گل زنبق ، خلاق و متعهد

زنبق ، گلی زیبا که علاقه به آن نشان از وجود ذهنی خلاق ، دارای جنبه های معنوی قوی و البته متعهد به وعده هاست ! افراد علاقه مند به گل زنبق عموماً اشخاصی هستند به دنبال کسب تجربه های تازه و مهیج ، افرادی که با یک برنامه روزانه روتین میانه ای نداشته و این می تواند برای آن ها بشدت کسالت آور باشد .

گل شقایق ، با استعداد و پرجنب و جوش

یکی از ویژگی های مشترک علاقه مندان به گل شقایق روحیه شاد و پر جنب و جوش آنهاست ، افرادی با استعداد و خلاق و پرچالش !

گل میخک ، اصیل و قابل اعتماد

گل میخک ، گلی فوق العاده با طرفدارانی که عاشق طبیعت هستند . آن چه که در دوستداران این گل بوضوح دیده می شود اصالت و خلوص رفتاریست ، افرادی بسیار قابل اعتماد که می توانند سنگ صبور اطرافیان باشند و نگه دار راز آن ها! افرادی خاص در نوع و سبک رفتار و حتی پوشش که می توان گفت ساده زیستی از اصول زندگی آنهاست ، انسان هایی صبور ، آرام ، دور از هیاهو که تنها به دنبال آرامش هستند .

گل آفتابگردان ، شاد ، خونگرم و صمیمی

روانشناسان عقاید جالبی راجع به طرفداران گل آفتابگردان دارند . از نظر آن ها دوستداران این گل زیبا افرادی اجتماعی ، گرم و صمیمی هستند که با حضور خود در هر جمعی می توانند شادی و جنب و جوش را با خود به همراه بیاورند ، افرادی خوش بین و پر انرژی که با داشتن این ویژگی ها دوستان زیادی دارند .

گل ارکیده ، پیچیده و پر رمز و راز

اگر عاشق گل ارکیده هستید احتمالاً کمی عجیب غریب بنظر می رسید!  فردی سخت گیر که اطرافیان او را به عنوان آدمی ایرادگیر می شناسند که همیشه در ابتدا جنبه منفی هر مسئله ای را می بیند . افرادی با رفتاری پیچیده و پر رمز و راز که دوستان کمی در اطراف خود دارند ، در کنار تمام اینها افرادی هستند صادق که هر آن چه ذهنشان عبور کند به زبان خواهند آورد !

گل سوسن نارنجی، طرفدار قدرت و ثروت

سوسن نارنجی ، گلی با ویژگی های خاص که طرفدارانی مغرور دارد ! افرادی که در همه موارد تصمیمات خود را عاقلانه دانسته و از نظر آن ها مشورت با دیگران منجر به شکست آن ها خواهد شد . اگرچه این گل در رنگ های متنوعی دیده می شود اما علاقه مندان رنگ نارنجی گل سوسن اشخاصی تشنه قدرت و ثروت بشمار می روند .

گل صدتومانی، شیرین و جذاب

دوستداران این گل افرادی هستند با قلبی طلایی ، مهربان ، رمانتیک ، شیرین و جذاب ، شنونده هایی فوق العاده برای درد دل های شما! آن ها پیرو سبک خاصی بوده و افرادی با سلیقه بینظر شناخته می شوند .

لاله ، اجتماعی و شوخ طبع اما متفکر

گل لاله ، گلی بسیار زیبا که عموماً طرفداران بیشماری دارد . طرفداران گل لاله ، افرادی هستند بسیار حساس و دوستدار خانواده . خانواده برای آن ها در اولویت بوده و نقش خاصی در زندگیشان دارد . افرادی اجتماعی و معاشرتی که عاشق سفر هستند و به سادگی می توانند با اطرافیان ارتباط برقرار کنند . آن ها مسئولیت پذیر و کمال گرا هستند !

گل نرگس ، صلح جو و هنرمند

 گل نرگس ، گلی زیبا و پر طرفدار ! دوستداران گل نرگس افرادی هستند رویاپرداز و البته هنرمند! آن ها دوستدار طبیعت بوده و براحتی می توانند با هرگونه تغییرات خود را سازگار کنند . خونسرد هستند و صلح جو و بدور از حاشیه .

گل مینا ، ماجراجو و سرزنده

دوستداران گل مینا ، اشخاصی ماجراجو که بشدت عاشق طبیعتند ، آن ها عموماً نگرشی مثبت به مسائل داشته و همیشه شاد و سرزنده بنظر می آیند . در دوستی صادق هستند و وفادار و برای رابطه دوستانه احترام ویژه ای قائل هستند و برای دیگران می توانند افرادی تأثیرگذار باشند .

گل یاس بنفش ، دوستدار خانواده

اگر سری به محل زندگی یکی از دوستداران این گل زیبا بزنید مطمئنا با دیواری پر از قاب های خانوادگی روبرو خواهید شد ! آ نها بسیار خانواده دوست هستند و هیچ لذتی برای آن ها بالاتر از بودن در جمع خانواده نیست .

گل لیلیوم شیپوری ، آرام و پرتلاش

لیلیوم شیپوری ، گلی بینظیر و بسیار زیبا ، اگر عاشق این گل هستید قطعاً فردی صبور و آرام هستید که بندرت عصبانی می شوید . دوستداران گل لیلیوم اشخاصی هستند بسیار سخت کوش که تلاش می کنند با حضور خود محیط بهتری برای دیگران بوجود بیاورند .

گل بنفشه ، شوخ و وفادار در دوستی

عاشقان گل بنفشه ، افرادی که بشدت شوخ و بذله گو اما قابل احترامند . اما شناخت آن ها کمی زمان می برد زیرا به حفظ حریم خصوصی خود بسیار اهمیت می دهند . آ نها در دوستی وفادار و صادقند .

گل گاردانیا ، معصوم و جذاب

گل گاردانیا با طرفدارانی در نوع خود منحصر بفرد ! افرادی پاک و معصوم که شخصیتی جذاب دارند . آن ها می توانند کمی پیچیده و مرموز باشند اما افرادی بشدت احساساتی و رمانتیکند ، آن ها همچنین عاشق فر و به دنبال تجربه های تازه و خاص هستند .

گل ها نمادی از ویژگی های شخصیتی

تا حدی با دنیای پر رمز و راز گل ها و معنا و مفهوم نهفته در آن ها آشنا شدیم ، احتمالاً از این پس اولین سؤال شما برای شناخت مخاطبتان ، سؤال راجع به گل مورد علاقه او خواهد بود !

یکی از فعالان در زمینه گل و گیاه به نام هدر ویلیامز بر این باور است که گل ها چیزی فراتر از آن ظاهر زیباست که شما می بینید ، آن ها می توانند نمادی فرهنگی باشند  و هرکدام راز و معنایی نهفته در خود دارند که هرکس با ویژگی های شخصیتی خاص جذب نوعی از آن ها خواهد شد . پس از این به بعد با دیدن هر گل به این فکر کنید که این گل زیبا علاوه بر ظاهر دوست اشتنی می تواند سرشار از معنا مفهوم باشد!