انتخاب کادوی تولد علاوه بر سلیقه‌های فردی تابع پیشرفت‌های هنری و فناوری نیز هست. سفارش آنلاین هدیه تولد یکی از این تحولات کارآمد است که استقبال خوبی نیز از آن می‌شود.

در این مقاله که بیشتر به‌قصد کمک به اشخاصی که در فکر ارسال هدیه به ایران برای عزیزانشان هستند نوشته شده، مجموعه دستورالعمل‌هایی از ایده کادو تولد گرفته تا انواع کادو تولد را برای کمک به‌راحتی انتخاب مشتریان و مخاطبان عزیز آداسورپرایز تحقیق و آماده کرده‌ایم.

ایده کادوی تولد

بهتر است راهنمایی برای خرید کادو تولد را با ایده پردازی برای آن شروع کنیم.

این کار از سرگردان شدن ما بین صدها و حتی هزاران گزینه‌ی مختلف جلوگیری خواهد کرد.

به‌طور کلی هر هدیه‌ای و از جمله هدیه تولد باید حداقل یکی از موضوع‌های زیر را بازتاب بدهد:

 1. علایق دریافت کننده‌ی هدیه
 2. عشق
 3. سرگرمی‌های او
 4. نوع زندگی او

پس یکی از روش‌های انتخاب هدیه این است که وقتی گزینه‌ای را انتخاب کردیم ببینیم که آیا با موارد بالا اصلاً مرتبط هست یا نه و اگر هست تا چه حد؟

ما ابتدا تکنیک‌های انتخاب کادو تولد برای مادران، دختران، پسران، خانم‌ها و آقایان را توضیح داده و بعد به توضیح روش‌های دیگر دادن هدیه‌ی تولد خواهیم پرداخت.

با ما تا پایان این مقاله همراه باشید و یک بار برای همیشه اطلاعات خودتان در مورد انتخاب درست کادوی تولد را تکمیل کنید.

کادو تولد پسرانه

کادو تولد پسرانه

اجازه بدهید از آسان‌ترها شروع کنیم!

انتخاب کادو تولد پسرانه راحت‌تر از انتخاب کادو تولد دخترانه است؛ با این حال نباید قضیه را بیش از حد، ساده بگیرید.

برای این که برای آقا پسرها هدیه تولد درستی انتخاب کنید لازم است سلیقه‌ها و نیازهایشان را بدانید. این موضوع یک نکته‌ی عمومی درباره‌ی همه‌ی جنسیت‌ها و گروه‌های سنی برای دادن کادوی تولد نیز هست.

گذشته از مورد اصلی بالا، در مورد پسرها دو چیز را به یاد داشته باشید:

 • آن‌ها از گرفتن هدیه‌ و چیزی که تا به حال صاحب آن نبوده‌اند خیلی بیشتر خوشحال می‌شوند.
 • تا جای ممکن سعی کنید چیزی که برای پسرها می‌خرید از مد روز عقب نباشد؛ مگر این که طرفِ مقابل شما فرد متفاوتی باشد و چنین چیزهایی برایش اهمیت چندانی نداشته باشد.
 • پسرها تقریباً تنها طیفی هستند که از گرفتن هدیه تولد خنده دار هم خیلی خوشحال می‌شوند (البته همیشه استثناهایی وجود دارد).

اگر هنوز هم نمی‌دانید که برای آقا پسر مورد نظرتان چه کادوی تولدی بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم که مقاله‌ی دیگر ما به نام بهترین‌های هدیه برای کادو تولد پسرانه را بخوانید.

کادو تولد دخترانه

کادوی تولد دختران

انتخاب کادوی تولد دخترانه از بعضی جهات به انتخاب هدیه تولد برای خانم‌ها شباهت دارد اما تفاوت‌هایی نیز بین آن‌ها هست.

 1. خلق و خویشان را بشناسید: ابتدا باید بدانید دختر خانمی که می‌‌خواهید برای او کادوی تولد بگیرید بیشتر آدمی منطقی است یا عاطفی.

اوقات بیکاری‌اش را چطور می‌گذراند و علاقه‌مندی‌هایش چیست و اگر کار می‌کند چه‌کاره است؟

دانستن هر یک از موارد بالا یک سرنخ مهم برای انتخاب درست کادوی تولد دختر است.

 1. از حرف‌های عادی‌شان ایده بگیرید: بسیاری از دختر خانم‌ها در بین صحبت‌های روزمره و شرح اتفاقاتی که برایشان افتاده ناخودآگاه به چیزهایی که کم دارند یا به آن تعداد از وسایلشان که خراب شده یا تمام شده است اشاره می‌کنند.

شما با کمی دقت به صحبت‌های عادی آن‌ها می‌توانید در این زمینه برای خرید کادوی تولد برای آن‌ها ایده‌های خوبی بگیرید.

 1. خیلی به کادوپیچی دقت کنید: طبیعی است که هر کسی چه خانم و چه آقا از کادوپیچی زیبا خوشش می‌آید؛ ولی معمولاً دختران، حساسیت و دقت زیادتری نسبت به کادوپیچی هدیه تولد دارند؛ به همین دلیل سوای این که چه هدیه‌ای برای او انتخاب می‌کنید در کادو پیچی‌اش باید به‌اصطلاح سنگ تمام بگذارید.
 2. سورپرایز جواب می‌دهد: معمولاً دختر خانم‌ها بهترین عکس‌العمل را به کادو تولد سورپرایزی نشان می‌دهند.

اگر بتوانید هدیه‌تان را طوری اهدا کنید که کادوی تولد حالت غیرمنتظره داشته باشد تأثیر آن خیلی بیشتر خواهد شد.

 1. برای دختر خانم‌ها کم نگذارید: خصلتی که خواهیم گفت در خانم‌ها نیز وجود دارد ولی در دختر خانم‌ها بیشتر است.

وقتی برای یک دختر، هدیه می‌خرید، هدیه‌ای بخرید که تقریباً بداند شامل حداکثر توان مالی شما برای آن موقعیت بوده است.

به عبارت دیگر، هیچ وقت با خساست برای یک دختر یا زن هدیه نخرید؛ چون شاید چیزی به زبان نیاورد ولی در دلش یکه خورده و غمگین خواهد شد.

 1. . هدیه‌تان را طیِ یک مراسم به دختر خانم‌ها بدهید: آنچه بدون شک تأثیر هدیه تولد به دختران را صد چندان خواهد کرد تقدیم آن در ضمنِ یک مراسم است.

مثلاً می‌توانید هدیه تولد را از طریق دعوت به رستوران یا کافی‌شاپ همراه با آپشن‌های اهدای دسته گل، کیک، دسته گل سورپرایز با ترانسفر به بهترین شکل ممکن تدارک ببینید.

 1. اگر خواستید به سیم آخر بزنید: اگر نتوانستید در مورد نوع هدیه تولد دختر خانمی به نتیجه‌ی نهایی برسید؛ یکی از این دو مورد را انتخاب کنید:
 2. الف: طلا
 3. ب: گل

با این حال شاید هنوز هم با سوال همیشگی کادوی تولد چی بخرم روبرو باشید؛ در این صورت پیشنهاد می‌کنیم که مقاله‌ی دیگر ما به نام کادو تولد دخترانه را بخوانید.

بهترین کادوی تولد مردانه

کادوی تولد برای مردان

وقتی که می‌گوییم بهترین کادوی تولد مردانه در حقیقت داریم از موضوعی نسبی حرف می‌زنیم، چرا؟ چون امکان ندارد در واقعیت، یک هدیه را همه بهترین هدیه برای یک آقا بدانند.

این موضوع البته تا درجاتی در مورد خانم‌ها هم صادق است؛ ولی روی هم رفته خریدن کادو برای آقایان بخصوص از طرف خانم‌ها کمی دشوارتر است.

چه‌کارهایی را هنگام انتخاب هدیه برای آقایان نباید کرد

اگر به‌عنوان یک خانم قصد انتخاب هدیه برای آقایان را دارید، در انتخاب هدیه فقط بر طبق ارزش‌هایی که بدان معتقدید عمل نکنید؛ چرا؟

چون در اکثر موارد، خانم‌ها در انتخاب هدیه برای آقایان، نیت‌ها و اهداف آن‌ها را در نظر می‌گیرند؛ ولی آقایان از هدیه‌هایی بیشتر خوششان می‌آید که در زندگیِ کاری یا روزانه به دردشان بخورد (البته موارد استثنا همیشه هست).

یادآوری می‌کنیم که شما می‌توانید با انتخاب کارت هدیه نقدی و با حواله‌های موجود در گزینه‌ی هدایای نقدی وب‌سایت آداسورپرایز برای آقایانی که می‌خواهید هدیه تولد بخرید آزادی عمل قائل شده و اجازه دهید که خودشان هدایایی را که در زندگی کاری و اجتماعی بیشتر به دردشان خواهد خورد تهیه کنند.

سرنخ‌هایی برای خریدن کادوی تولد آقایان

اگر دنبال روشی کامل‌تر برای انتخاب هدیه برای آقایان هستید، این موارد را بررسی کنید:

 1. ابتدا نیازهای ضروری آن‌ها را بسنجید

بسته به این که شخص مورد نظر، همسر، نامزد یا آشنای شما باشد باید ببینید که در حال حاضر چه چیزهایی کم و کسر دارد که شما می‌توانید با خرید هدیه آن را برطرف کنید.

 1. چیزهایی را که می‌خرند از قبل تحت نظر بگیرید

اگر بتوانید چیزهایی را که ‌آقایان برای خود می‌‌خرند از قبل تحت نظر بگیرید، اطلاعات بسیار خوبی راجع به سلیقه و روحیه‌ی آن‌ها به دست خواهید آورد که در انتخاب هدیه تولد سرنخ مهمی برای شما خواهد بود.

مثلاً اگر می‌بینید که مرد مورد نظر شما به‌طور مرتب کتاب و مجله می‌خرد می‌توانید برای کادوی تولد او یکی از کتب نفیس را در نظر بگیرید.

اگر می‌بینید که بازی‌های ویدیویی را مرتب می‌خورد هدیه‌ای از همان نوع برایش بگیرید.

 1. به این که زمانشان را چطور می‌گذرانند دقت کنید

شاید شخصی که در نظر دارید برای او هدیه تولد بخرید، چندان اهل تفریح و مسافرت نباشد ولی به هر حال باید زمانش را در جایی بگذراند؛ بنابراین باید ببینید که بیشتر وقتش را (سوای کارش) در کجا و با چه مشغولیتی می‌گذراند.

دانستن همین موضوع به شما سرنخ بسیار خوبی برای انتخاب کادوی تولد برای آقایان خواهد داد.

هنوز هم نتوانسته‌اید کادوی تولد برای آقایان انتخاب کنید؟!

اگر هنوز هم نمی‌دانید چه هدیه‌ای بدهید، نگران نباشید.

راه‌های دیگری هم وجود دارد:

 • به طبیعتِ (جوهره‌یِ) شغلشان فکر کنید: مثلاً یک دکتر، یک مدیر فروش و یک مربی بدن‌سازی خواسته‌ها و سلایق متفاوتی دارند.

شما به‌سادگی می‌توانید با فکر کردن به شغل آقایی که قصد دادن کادوی تولد به او را دارید، متوجه جاهای خالی برخی از نیازهای او بشوید و از همان نیازها برای انتخاب هدیه تولد مناسب برای او استفاده کنید. این آسان‌ترین و سریع‌ترین راه دادن هدیه تولد به یک مرد است.

 • به راه‌های افزایش بهره‌وری آن‌ها فکر کنید: چه چیزی می‌تواند بهره‌وری فردی که می‌خواهید برایش هدیه تولد بخرید را بیشتر کند؟ چه چیزی می‌‌تواند کار و زندگی را برای او آسان‌تر کند؟

فکر کردن به این موضوع و بررسی آن به شما ایده‌های مفیدی برای خرید کادوی تولد خواهد داد.

از طرف دیگر، اگر شخص مورد نظرتان سرگرمی خاصی داشت، کار شما راحت‌تر است و می‌توانید به طریق زیر عمل کنید.

هدیه تولد برای آقایانی که سرگرمی خاص دارند

معمولاً طیف وسیعی از آقایان هستند که به خودرو، ورزشی خاص و محصولات مرتبط با فناوری‌های مختلف علاقه دارند.

مثلاً برای آقایانی که به ورزش علاقه دارند کفش و لباس ورزشی می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

برای مردانی که به خودرو علاقه‌ی زیادی دارند انواع وسایل و اکسسواری‌های مرتبط با خودرو می‌تواند ایده خرید کادو تولد باشد.

برای آقایان علاقه‌مند به فناوری‌های روز، انتخابتان می‌تواند از بین وسایل جانبی کامپیوتر، لپ تاپ و انواع وسایل دیجیتالی دیگر انجام شود.

توصیه‌ی آخر در مورد خرید هدیه تولد برای آقایان

هیچ وقت برای خرید هدیه تولد برای آقایان بیش از حد به خودتان سخت نگیرید.

آن‌ها حتی از انتخاب‌های عادی شما خوشحال خواهند شد؛ ولی اگر بتوانید برایشان یک کادوی تولد کاربردی بگیرید عشق می‌کنند.

با کمی جستجو در فروشگاه اینترنتی آداسورپرایز می‌توانید انتخاب‌های دقیق‌تری داشته باشید.

اگر به دنبال پیشنهادهای مشخص‌تری هستید، دعوت می‌کنیم مقاله‌ی دیگر ما به نام: ۲۰ ایده برای بهترین کادوی تولد مردانه را بخوانید.

کادو تولد برای خانم‌ها

کادو تولد برای خانم ها

می‌توانید تا به اینجای مقاله‌ی راهنمای جامع انتخاب کادوی تولد برای خانم‌ها هم هدیه‌ای خوب پیدا کنید؛ اما واقعیت این است که در همه جای دنیا وقتی صحبت از بهترین کادو تولد برای خانم‌ها می‌شود؛ موضوع، کمی حساس‌تر و محتاج دقت بیشتر است.

شما چه یک «لیموزین» به یک خانم هدیه کنید و چه یک شاخه گل، باید حداقل یکی از این دو عامل را در هدیه‌ی انتخابی‌تان برای او در نظر بگیرید:

دقت و مهربانی‌تان را هدیه بدهید!

دقت نظرِ اصولی شما بزرگ‌ترین هدیه‌ای است که می‌توانید به یک خانم بدهید.

وقتی یک خانم ببیند که فرد مقابل متوجه جزئیات، مشکلات یا مسائلی که با آن روبروست بوده، حس بسیار خوبی پیدا می‌کند.

به‌طور مثال، شاید فرد موردنظرتان سبک زندگی خسته کننده و یکنواختی دارد؛ در این صورت، دعوت به مراکز تفریحی برای او چیزی بیشتر از یک سرگرمی زودگذر خواهد بود؛ یا مثلاً برای کسی که کمتر وقت می‌کند به تفریح و گردش برود هدیه تولد می‌تواند سپری کردن ساعت‌هایی واقعاً بی‌نظیر در استخر و مجموعه‌ی آبی حس خوب زندگی باشد!

البته که هر هدیه‌ای بیانگر نوعی مهربانی است ولی با شماست که ببینید کدام هدیه می‌تواند به فرد مورد نظرتان حس مهربانی عمیقی را که برایش دارید به بهترین شکل ممکن منتقل کند.

اگر می‌خواهید به یک خانم، اکسسواری و چیزهایی مانند گردنبند و گوشواره هدیه بدهید باید بدایند که ضمن این که انتخاب خوبی است ولی شاید برای معدودی از خانم‌های ثروتمند در اولویت نباشد.

گاهی امکان دارد فقط یک سبد گل یا دادن هدیه تولد بر طبق عرف رایج یعنی اهدای یک کیک تولد به‌جاترین انتخاب باشد.

اگر می‌خواهید پوشاک یا کفش هدیه بدهید باید حتماً استایل، اندازه‌ها و سلیقه‌ی لباس پوشیدن او را بدانید؛ مثلاً باید بدانید که آن خانم بیشتر از کدام مغازه‌ها و از چه برندی خرید می‌کند.

برای خانم‌ها خیلی اسباب دلخوری می‌شود اگر که لباس یا کفشی هدیه بگیرند که مطابق استایل یا برای اندازه‌ی آن‌ها نباشد.

در اغلب موارد برای یک خانم دل‌پذیرترین هدیه معمولاً چیزی است که با علایق اصلی او در زندگی مرتبط است.

شاید کسی که به او می‌خواهید هدیه تولد بدهید به نقاشی خیلی علاقه داشته باشد. در این صورت دادن وسایل کاربردی و زیبای نقاشی، او را خیلی خوشحال خواهد کر؛ به همین سادگی.

اگر به دنبال پیشنهادهای مشخص‌تری هستید، دعوت می‌کنیم مقاله‌ی دیگر ما به نام: بهترین کادوی تولد برای خانم ها را بخوانید.

کادو تولد مادر

کادوی تولد برای مادر

در نگاه اول، انتخاب کادوی تولد برای مادر چندان سخت به نظر نمی‌رسد.

هر یک از ما سال‌ها با مادرمان زندگی کرده‌ایم یا داریم زندگی‌ می‌کنیم و کمابیش به سلایق و علاقه‌مندی‌های مادرمان واقفیم.

ولی از آنجایی که مادر و مهر او بزرگ‌ترین سرمایه‌ی عاطفی هر یک از ما محسوب می‌شود لازم است در خرید هدیه تولد برای مادر، دقت و وسواس بیشتری به خرج دهیم.

در حقیقت، کادوی تولد مادر مهم‌ترین هدیه‌ای است که می‌خریم، اما دقیقاً چه نکته‌هایی را باید در خرید هدیه تولد برای مادر در نظر بگیریم؟

فوت‌های کوزه‌گری برای خرید کادوی تولد مادر

 1. زمان از همه چیز مهم‌تر است: زمان، گران‌بهاترین دارایی هر یک از ما انسان‌ها است و زمان‌هایی که به خوشی سپری شود قابل قیمت گذاری نیست.

آیا دلتان می‌خواهد که به مادرتان یک کادوی تولد بی‌اندازه باارزش بدهید؟

یک روزِ پر از خنده، خوشی و سرگرمی را برای او بیافرینید و برای این کار، بد نیست سری به گزینه‌های عالیِ تجربه‌های لذت بخش ما بزنید.

 1. روش‌های جدید رفع احتیاج‌های مادر را بررسی کنید: در زندگی مدرن امروزی در هر سن و موقعیتی که باشیم هر سال نیازهایی سوای نیازهای سال‌های قبل می‌تواند به لیست احتیاجاتمان اضافه شود.

حالا شما با همین معیار، می‌توانید تک‌تک نیازهای مختلف مادرتان را بررسی کنید و ببینید به چه چیزی احتیاج دارد و یا چه وسیله‌ای هست که مدل جدیدتر آن می‌تواند زندگی را برایش راحت‌تر کند.

با خرید چنین وسیله‌ای او با یک دنیا خوشحالی خواهد دانست که شما یعنی فرزند دلبندش تا چه حد در فکر او هستید و این آگاهی، علاوه بر کادویی که خواهید داد؛ برای او هدیه‌ای عاطفی و مضاعف خواهد شد.

اکنون به بررسی روش‌های دیگر اهدای کادوی تولد می‌پردازیم:

کادو تولد لاکچری

کادوی تولد لاکچری

بهترین خرید کادو تولد لاکچری اغلب دو حالت دارد:

 1. خریدی است با قیمت بالا از برندهای برترِ محصولاتی مانند ساعت، عطر و ادکلن، پوشاک، جواهرآلات، خودرو و…
 2. سوژه‌ای متفاوت و هیجان انگیز است مانند بالن سواری، پرواز با پاراگلایدر، اقامت در هتل‌های رویایی و…

شما می‌توانید با قیمت‌هایی بسیار مناسب از بخشی از هدایای لاکچری موجود در فروشگاه اینترنتی آداسورپرایز دیدن فرمایید.

کادوی تولد رایج

گاهی هم دوست داریم یک هدیه تولد رایج به یکی از دوستانمان ارسال کنیم.

در چنین زمان‌هایی انتخاب از بین هدایای تولد رایج، کاری مطمئن و عاقلانه است؛ چیزهایی از بین محصولات مد و پوشاک یا عطر و ادکلن.

هدیه تولد مفهومی

در این نوع انتخاب، هدیه‌ی شما باید یک پیام عمیق و احساس برانگیز داشته باشد؛ مثل نواختن آهنگ عروسی یک زوج در مکانی دیگر با ارکستر زنده.

مثل درست کردن یا خریدن گهواره‌ای دست ساز برای نخستین نوه، توسط پدربزرگ!

یا حتی مانند ارسال گل که در ورای ظاهر بسیار زیبای آن دنیایی از احساس موج می‌زند.

کادو تولد چی بخرم – هدیه تولد کاربردی

 • ببیند آیا چیزی می‌توانید بخرید که مشکلی از زندگی فرد مورد نظرتان حل کند؟ هر چقدر این مشکل بزرگ‌تر باشد ارزش کادو تولدی که آن را هم حل کند بیشتر خواهد بود
 • مراقب باشید هدیه تولد شما چیزی یا کاری را برای فرد مورد نظرتان مشکل‌تر نکند
 • برای بعضی انسان‌ها بهتر است که کادوی تولد شما علاوه بر ظاهر خوب، بیشتر کاربردی باشد.
 • به کسی که خیلی ثروتمند است و مثلاً می‌گوید: «من کادو تولد نمی‌خواهم هر چیزی که احتیاج دارم را صاحبم» باز با هدیه‌ای، محبت را کادو بدهید.

همیشه سعی کنید در سفارش کادوی تولد بهترین‌ها را برای عزیزانتان انتخاب کنید.

کادوی تولد خاص

کادوی تولد خاص

کادو تولد خاص چیزی است که از طرف مشتریان آداسورپرایز درباره‌ی آن خیلی سوال می‌شود.

به‌طور کلی کادوی تولد خاص کادویی است که:

 1. برای کسی باشد که با او به‌نوعی پیوندی قلبی مطرح باشد
 2. کادو در مورد زندگیِ گیرنده‌ی هدیه یا رابطه‌ی شما با او دارای معنای مهمی باشد
 3. کاملاً اختصاصی باشد.

هم‌چنین برخی می‌پرسند که از کجا می‌توانیم مطمئن شویم هدیه‌ای که به فرد مورد نظرمان داده‌ایم اثر یک هدیه‌ی خاص را بر او گذاشته یا نه؟

هدیه تولد عالی

در پاسخ باید بگوییم فردی که چنین هدیه‌ای می‌گیرد در اکثر اوقات لبخندی توأم با نگاهی متحیر یا آمیخته با تفکر می‌زند. رفتار یا گفتارش طوری است که انگار به دنیایی خیال انگیز پرتاب شده!

خیلی اوقات، کسی که هدیه‌ای خاص و مورد پسندش را می‌گیرد فوراً نمی‌تواند تشکر واقعی خودش را به زبان بیاورد.

چنین شخصی گاهی سکوت یا یک تشکر ساده‌ی توأم با مکث می‌کند؛ ولی می‌توان برق امید را به‌راحتی در چشمانش دید یا در تُن صدایش احساس کرد.

از طرف دیگر، گاهی ما نیاز به انتخاب و خریدن هدیه تولد خاص داریم ولی در رابطه‌مان با شخص مقابل، پیوند قلبیِ خاصی مطرح نیست.

به‌عبارت‌دیگر فقط می‌خواهیم که کادو تولد خاص به یک نفر داده باشیم.

در چنین حالتی برای سفارش هدیه تولد این نکته‌ها را در نظر بگیرید:

 • هدیه‌ای انتخاب کنید که با علاقه‌مندی‌های و چیزهایی که با آن‌ها ارتباط نزدیک دارد مرتبط باشد؛ فرقی که این هدیه با نوع قبلیِ هدیه تولد خاص خواهد داشت این است که باید این هدیه را کاملاً شخصی‌سازی کنید.
 • به این موضوع فکر کنید که آیا این امکان هست هدیه‌ای انتخاب کنید که یادآور یک خاطره‌ی بسیار خوب شخصی برای آن فرد باشد؟
 • نظرتان در مورد استفاده از تورهای سیاحتی و زیارتی که یادآور یا آفریننده‌ی خاطراتی کاملاً شخصی برای فرد موردنظرتان باشد چیست؟
 • انتخاب مقرون‌به‌صرفه تر برای تهیه‌ی هدیه تولد خاص عبارت از چاپ عکس و نقاشی شامل تصویر کارتونی و نقاشی دیجیتال، عکس چهره و عکس فرد بر روی ماگ، تخته شاسی یکپارچه و چند تکه است.
 • اگر فرد موردنظرتان دوستدار تنوع است برای او یک تجربه‌ی متفاوت از کادوی تولد خلق کنید؛ مثل دعوت به رستوران با آپشن‌های مختلف و سوپرایز کادو تولد که عبارت‌اند از امکاناتی به بهترین شکل ممکن که برای شما تدارک دیده‌ایم.

هدایای نقدی آداسوپرایز

 • و سرانجام این که وقتی می‌خواهید برای کسی هدیه خاص بگیرید ولی هیچ ایده‌ی مشخصی در مورد او به ذهنتان نمی‌رسد؛ می‌توانید از امکان دیگر فروشگاه اینترنتی آداسورپرایز استفاده کنید؛ این امکان فوق‌العاده، خرید کادو تولد خاص تحت عنوان هدایای نقدی با گزینه‌هایی مثل حواله‌های خرید از مطرح‌ترین برندهای چرم، پوشاک، ادکلن همراه با سورپرایز دعوت به خرید و سایر گزینه‌های عالی است.